پذیرش نیرو و دعوت به همکاری در گروه صنعتی جامع کالا

اطلاعات بیشتر

متقاضیانی که در آزمون ورودی و مصاحبه موفق شده و به عنوان نیروی کار پذیرفته و معرفی میشوند , امتیازات و مزایای زیر را بدست می آورند:

۱ – بیمه تامین اجتماعی و محاسبه سابقه کار.
۲ – پرداخت حقوق و مزایا.
۳ – مرخصی در ماه.
۴ – کار در محیط کاری سالم و پویا.
۵ – عقد قرار داد مورد تایید با نیروی پذیرفته شده.
۶ – کار بصورت تمام وقت و نیمه وقت.

مهلت ثبت نام برای متقاضیان کار:

مهلت ثبت نام به مدت ۵ روز و از ابتدای روز ۹۴/۱۲/۲۵ تا پایان روز ۹۴/۱۲/۲۹ می باشد.
متقاضیان بعد از ثبت نام در سایت فرصت دارند حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۲/۲۹ اقدام به تشکیل پرونده مدارک ذکر شده در همین سربرگ و تحویل آن به آدرس : شهرستان ایذه – چهار راه امام – پاساژ پل – کافی نت میلانو نمایند تا روند ثبت نام آنها کامل شود. در غیر اینصورت به ثبت نام آنها در سایت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات مربوط به نحوه ی برگزاری آزمون :

طرح سوالات آزمون از منابعی که به طور جداگانه برای هر یک از مشاغل مورد نیازمعرفی شده صورت میگیرد. متقاضیان از زمان ثبت نام تا تاریخ برگزاری آزمون فرصت مطالعه منابع منحصر به شغل مورد نظرشان را دارند. در تاریخ تعیین شده برای برگزاری آزمون اینترنتی سربرگ سوالات آزمون فعال میشود , متقاضی می بایست به سایت مراجعه نموده و با وارد کردن کد رهگیری خود در قسمت سوالات به سوالاتی که منحصرا برای ایشان در نظر گرفته شده دسترسی پیدا کرده و به آنها طی بازه ی زمانی مشخصی پاسخ دهد.

لازم به ذکر است که صفحه ی سوالات همانطور که گفته شد در مدت زمان مشخصی بسته میشود و نتیجه آزمون در همین سایت اعلام میگردد.

تاریخ برگزاری آزمون :

آزمون مورخ ۹۵/۱/۲۸ الی پایان روز ۹۵/۲/۱ برگزار می شود.
نکته : عناوین شغلی که برای آنها آزمون در نظر گرفته نشده است بعد از ثبت نام متقاضیان در سایت و تحویل پرونده مدارک به آدرس ذکر شده در سایت با شماره ای که در قسمت ثبت نام وارد نموده اند , تماس برقرار میشود و به آنها زمان انجام مصاحبه , گزینش و تست عملی اعلام می شود.

تاریخ اعلام نتایج آزمون :

نتایج آزمون مورخ ۹۵/۲/۱۵ اعلام میشود.

زمان شروع پذیرفته شدگان در آزمون و مصاحبه :

پذیرفته شدگان در آزمون و مصاحبه (گزینش) بعد از اعلام نتایج با مراجعه به سایت از زمان شروع به کار خود اطلاع پیدا میکنند و یا میتوانند با اپراتور سایت در تماس باشند به کمک سربرگ ارتباط با ما

محل کار پذیرفته شدگان :

محل کار در شهرستان ایذه می باشد.

نکته مهم : متقاضی بعد از تکمیل کردن ایتم ها و گزینه ها , بالاخص ایتم های ستاره دار به وسیله ی کلیک کردن بر روی دکمه ی دریافت کد رهگیری که در پایین صفحه ی ثبت نام میباشد , میتوانند به کد رهگیری که سیستم منحصرا برای هر یک از آنها در نظر گرفته , دسترسی پیدا کنند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده :

نکته : دریافت مدارک زیر فقط به صورت حضوری در محل شهرستان ایذه – چهار راه امام – پاساژ پل – طبقه دوم – کافی نت میلانو صورت میگیرد.
۱ – یک برگ رو گرفت از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی .
۲ – یک برگ رو گرفت از مدرک تحصیلی برای عناوینی از شغل ها که شرط مدرک دارند.
۳ – یک برگ رو گرفت از مدارک گواهینامه برای متقاضیان شغل رانندگی طبق شرایط جدول اختصاصی .
۴ – یک برگ رو گرفت از گواهی معتبر سابقه کار برای متقاضیانی که سابقه کار مرتبط با شغل انتخابی دارند.
۵ – یک برگ رو گرفت از کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی.
۶ – دو قطعه عکس ۳ در ۴
۷ – پوشه و گیره .

جامع کالا اطلاعات بیشتر